LongRent – Sposób na twój nowy samochód!

Nasza firma wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić najkorzystniejsze oferty finansowania floty pojazdów. Staramy się o to, aby nasza oferta była najkorzystniejsza dla naszych klientów. Dysponujemy ogromną bazą samochodów dostępnych od ręki!

Z nami możesz zapomnieć o zmęczonych i zdezelowanych samochodach dostępnych w innych wypożyczalniach lub na rynku wtórnym. Decydując się na osobowy lub dostawczy samochód z naszej oferty, otrzymujesz pojazd całkowicie nowy i objęty fabryczną gwarancją producenta!

Wyróżnij się z tłumu i wynajmij u Nas zjawiskowy samochód prosto z salonu! Skonfiguruj go jak chcesz. Dobierz swój ulubiony kolor, dodatkowe wyposażenie i tapicerkę. Spraw aby wywoływał uśmiech na twojej twarzy za każdym razem gdy wsiądziesz za kierownicę!

Nasz cel

Naszym priorytetem jest dzielenie się z naszymi klientami cennym doświadczeniem z zakresu wynajmu samochodów. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

Oferta

Nasza oferta składa się z dwóch wariantów stanowiących alternatywę dla leasingu lub zakupu samochodu na własność. Pomagamy w wyborze optymalnej metody finansowania twojego samochodu.

Samochód na abonament (1-36 miesięcy)

– otrzymujesz nowy samochód

– płacisz jedynie miesięczny czynsz

– ubezpieczenie w cenie

– oferta skierowana jest dla firm i osób prywatnych

– brak wpłaty początkowej i wykupu

– po zakończeniu umowy możesz zmienić samochód na nowy!

Długoterminowy wynajem samochodu (3-60 miesięcy)

– możliwość ustalenia wysokości wpłaty własnej

– ubezpieczenie w cenie

– gwarancja stałej raty przez cały okres wynajmu

– możliwość wykupu samochodu

– uproszczona procedura

– brak obniżenia zdolności kredytowej

Dostępność samochodów

W naszej ofercie z pewnością znajdziesz samochód, który Cię interesuje. Stały dostęp do kilkutysięcznej bazy pojazdów sprawia, że niemal każdy pojazd dostępny jest od ręki!